» 2022/11 ADVENT-ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO SMRKU


 
 
 
 
 

» 2021/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2019/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA

Na Štědrý den 24.prosince 2019 jsme se již tradičně sešli pod břízkami v Knapovci a vyrazili jsme na krátkou vánoční vycházku. Při setkání ochutnáváme tekuté domácí dobroty, popovídáme si a připravíme se tak na vánoční hodování. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2019/11 ADVENT- ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

V pátek 29. listopadu 2019 jsme již tradičně rozsvítili na dětském hřišti v Knapovci náš vánoční strom: *zahájili jsme tak období vánočních svátků – společně se zastavili, popovídali si při svařáčku, gročku, teplém moštu a jiných dobrotách. Předvánoční večer zahájily zpívánkami děti z místní Mateřské školy pod vedením paní ředitelky, které nám zazpívaly krásné vánoční koledy. Našeho rozsvícení vánočního stromu se zúčastnil také starosta města Ústí nad Orlicí Petr Hájek a místostarosta Jiří Preclík - jejich návštěvy si moc vážíme.  Setkání připravila Tělovýchovná jednota Knapovec.

 


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

» 2018/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA

Na ŠTĚDRÝ DEN 24.prosince 2018 jsme se již tradičně sešli pod břízkami u kostela a vyrazili  na krátkou vánoční vycházku. Během vycházky jsme ochutnali domácí dobroty, popovídali jsme si a připravili jsme se tak na vánoční hodování. 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2018/11 ADVENT-ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Tělovýchovná jednota Knapovec připravila v pátek 30.listopadu 2018  17.30 hodin předvánoční setkání s rozsvícením vánočního stromu na dětském hřišti v Knapovci. Zahájili jsme tak období vánočních svátků – společně jsme si popovídali a dali vánoční občerstvení - svařák, groček a jiné dobroty. Akci připravila Hana Drobná.  


 
 
 
 
 

» 2017/12 ADVENT-ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO SMRKU

Tělovýchovná jednota v Knapovci připravila v pátek 1. prosince 2017 na dětském hřišti rozsvícení vánočního stromu. Při dobrém vánočním občerstvení jsme společně zahájili vánoční svátky. Za Tělovýchovnou jednotu akci připravila Hana Drobná.


 
 
 
 
 
 
 

» 2016/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA

Vánoční procházka na Štědrý den - jako každý rok i letošní jsme se sešli na Štědrý den u kostela pod břízami v Knapovci, abychom ve 13.00 hodin společně vyrazili na krátkou vánoční procházku. Přestože počasí nebylo moc přívětivé, vyrazili jsme do Horního Houžovce do krmelce nakrmit zvířátka kaštany, které děti na podzim nasbírali pro tuto příležitost. Při dobrém tekutém občerstvení jsme ani nevnímali, že hustě prší. Procházka byla velmi příjemná a splnila svůj účel - setkání místních obyvatel. Akci připravila Hana Drobná.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2016/12 VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ V KOSTELE

Zpívání u jeslí v Knapovci v sobotu 24.12.2016 na Štědrý den 24. prosince 2016 jsme v knapoveckém kostele sv.Petra a Pavla  jako každý rok zpívali  u betlému  vánoční koledy. Zpěváci měli možnost odnést  si připravené betlémské světlo. Akci připravila Jana Staňková.


 
 
 

» 2016/12 VÁNOČNÍ BESÍDKA V KOSTELE

Mikuláš v Knapovci v neděli 4. prosince 2016 na adventní odpoledne v kostele sv. Petra a Pavla v Knapovci se konala mše svatá. V rámci nedělního programu zazpívali zpěváčci 1. až 5. tříd ZŠ Komenského z Ústí nad Orlicí ze sboru PÍSNIČKA. Dále vystoupily s programem děti z Mateřské školy Knapovec. Velkou odměnou pro děti obou skupin byl veliký potlesk diváků ve zcela zaplněném kostele. Odpoledne ukončil příchod sv. Mikuláše s nadílkou pro děti.  Advent v Knapovci je součástí Knapoveckého roku podpořeného městem Ústí nad Orlicí. Akci připravila Jana Staňková.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2016/11 ADVENT-ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO SMRKU

Tělovýchovná jednota Knapovec připravila v pátek 25.listopadu 2016 u dětského hřiště v Knapovci setkání občanů s rozvícením vánočního stromu. S přáním hezkých vánočních svátků za námi přijel starosta města Petr Hájek, společně s místostarostou Jirkou Preclíkem a radním Pavlem Svatošem, jejich návštěvy si moc vážíme. Prskavky, které se nejvíce líbily dětem, měly přinést poselství vánočního přání. Vánoční akce splnila svoji úlohu - setkání občanů při dobrém svařáčku a jiných vánočních dobrotách.  Akci připravila Hana Drobná.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2015/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA

24.12.2015 na Štědrý den ve 13.00 hodin se každý rok pravidelně scházíme pod břízami u Drobných na společnou dvouhodinovou vánoční vycházku Knapovcem a okolím. Podívejte se do fotogalerie - jak se vánoční odpoledne s občerstvovací stanicí a se zastávkami u Knapováků vydařila. Srandy bylo dost - sluníčko nás doprovázelo celou cestu. Vycházku připravila Hana Drobná.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2015/12 ZPÍVÁNÍ U JESLÍ V KOSTELE

Vánoční zpívání u jeslí  -  na Štědrý den v 16 hodin  jsme se sešli již tradičně u betlému s jesličkami v kostele sv. Petra a Pavla v Knapovci a zazpívali jsme si společně vánoční koledy. Domů si každý mohl odnést betlémské světlo. Zpívání připravila PhDr. Jana Staňková.


 
 
 
 

» 2015/12 Rybovka v kostele

V neděli 20.12.2015 se v Knapovci v kostele zpívala Rybovka. Česká mše vánoční Jana Jakuba Ryby v podání Studentského symfonického orchestru DECAPODA ZUŠ Ústí nad Orlicí, dirigent: Miluše Barvínková a smíšeného pěvěckého sboru Bend z České Třebové se konala v knapoveckém kostele v neděli 20.12.2015. V zaplněném kostele jsme prožili vánoční podvěčer při krásné hudbě a zpěvu obou sborů. Setkání připravila PhDr. Jana Staňková.


 
 
 
 

» 2015/11 ADVENT-ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO SMRKU

Tělovýchovná jednota Knapovec v sobotu 28.listopadu 2015 uspořádala na dětském hřišti v Knapovci adventní setkání s rozsvícením vánočního smrku. Vánoční občerstvení, vyrobené svícny a teplo od ohně krásně připomínalo vánoční atmosféru. V 17 hodin při vánočních koledách nám zvířátka s pastýří přivezli světlo na rozsvícení vánočního smrku. Na setkání nechyběl ani ohňostroj. Velká účast  - přes pět desítek občanů a pěkný ohlas na novou akci v Knapovci byla velkou odměnou. Setkání připravila  Hana Drobná.


Příprava na rozsvícení vánočního stromu Příprava na rozsvícení vánočního stromu
Účast byla veliká - přes pět desítek občanů Účast byla veliká - přes pět desítek občanů
Občané mile překvapili svoji hojnou účastí Občané mile překvapili svoji hojnou účastí
Občané besedovali Občané besedovali
Teplý čaj, groček a vánoční dobroty zde nechyběly Teplý čaj, groček a vánoční dobroty zde nechyběly
Zahříval nás groček a oheň Zahříval nás groček a oheň
U ohně bylo tepleji U ohně bylo tepleji
Měli jsme i ohňostroj Měli jsme i ohňostroj
Vánoční strom nám bude zdobit náves Vánoční strom nám bude zdobit náves
Zvířátka a pastýři nám přivezli světlo Zvířátka a pastýři nám přivezli světlo

» 2012/12 VÁNOČNÍ VYCHÁZKA

Na Štědrý den 24.12.2012 jsme se sešli v jednu hodinu pod břízami u kostela. Po malém občerstvení a přání hezkých vánoc jsme vyrazili na tradiční vánoční vycházku.


 
 
 
 

» 2012/12 VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ V KOSTELE

Vánoční zpívání u jeslí  -  na Štědrý den 24. prosince 2012 v 16 hodin  jsme se sešli  u betlému a zazpívali jsme si společně vánoční koledy v kostele sv. Petra a Pavla v Knapovci. Domů si každý mohl odnést betlémské světlo 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2011/12 VÁNOČNÍ ZPÍVÁNÍ V KOSTELE

NA ŠTĚDRÝ PODVEČER JSME SE SEŠLI V KOSTELE A ZAZPÍVALI JSME SI KOLEDY.


 
 
 

CZDEEN

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | © hpvorlagen24