» 2018/05 MÁME NOVOU TĚLOCVIČNU

V KNAPOVCI MÁME NOVOU TĚLOCVIČNU A CVIČENÍ JIŽ ZAČALO. JSTE VŠICHNI VÍTÁNÍ - ŽENY, MUŽI, DĚTI. CVIČITELKA JE SUPER A TĚLO SI ZVYKÁ............TĚŠÍME SE NA VÁS Hana Drobná tel. 724521858.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2016/05 CYKLOVÝLET

V sobotu 7. května 2016 Tělovýchovná jednota Knapovec připravila cyklovýlet pro děti i dospělé našich obcí. Trasa  vedla po cyklostezce přes Dlouhou Třebovou se zastávkou na občerstvení v hylvátském pivovaru, dále jsme jeli do Bezpráví, kde jsme v občerstvování pokračovali. Z Bezpráví jsme se přehoupli přes kopec v Klopotech do Cakle, kde jsme výlet posezením ukončili. Trasa byla dlouhá 31 km, kterou v pohodě zvládli i junioři. Celý cyklovýlet nás provázelo krásné počasí. Akci připravila Hana Drobná.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2016/04 VENKOVNÍ FIT POSILOVNA

V Knapovci pod kostelem vedle bříz na pozemku, který má pronajatý od města Tělovýchovná jednota Knapovec máme novou venkovní FIT POSILOVNU ! Osadní výbor schválil ve spolupráci s Městem Ústí nad Orlicí umístění šesti venkovních posilovacích strojů, které slouží pro upevňování kondice celého těla. Posilovací stroje jsou určeny pro všechny věkové kategorie nad 14 let z důvodu bezpečnosti - viz v místě provozní řád.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2015/05 CYKLOVÝLET

Tělovýchovná jednota Knapovec připravila na sobotu 16.5.2015 cyklo-výlet pro dospělé i děti našich obcí. Sešlo se necelé dvě desítky cyklistů. Trasa cca 30 km vedla po cyklostezce do Klopot, dětská trasa byla se zastávkou na letišti, kde si děti užily skákacího hradu, vyzkoušely svoje zdatnosti ve střelbě, hodu míčkem, malování a jiné dětské soutěžení. Sraz obou skupin byl v odpoledních hodinách v Cakli, kde jsme si společně opekli buřtíky, poseděli a poklábosili. Sluníčko nás provázelo celý den a výlet se velmi vydařil.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2015/02 VALNÁ HROMADA TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY

V pátek 13.února 2015 se Tělovýchovná jednota Knapovec sešla na své Valné hromadě. Hlavním bodem schůze bylo zhodnocení roku 2014 a příprava akcí na rok 2015. Zastupitelé Města Ústí nad Orlicí z řad Tělovýchovné jednoty ing. Zdeněk Bílý a Hana Drobná informovali členy o jednáních s Městem ohledně výstavby nové tělocvičny. V roce 2015 bude zatím zpracován další projekt na novou tělocvičnu, který by měl svou částkou odpovídat realizaci výstavby přijatelnou pro rozpočet Města Ústí nad Orlicí.


 

» 2013/03 VALNÁ HROMADA TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY

V PÁTEK 15.BŘEZNA 2013 TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA KNAPOVEC HODNOTILA SVOJI ČINNOST ZA ROK 2012. PO UKONČENÍ SCHŮZE PROBĚHL NAPÍNAVÝ SOUBOJ V KUŽELKÁCH.


 
 
 
 
 
 

» 2011/08 TENISOVÝ TURNAJ

V SOBOTU 13.8.2011 JSME SI ZMĚŘILI SÍLY NA TENISOVÉM TURNAJI, KTERÝ PŘIPRAVILA TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA KNAPOVEC


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

» 2011/06 CYKLOVÝLET

V SOBOTU 5.6.2011 JSME SE ZÚČASTNILI CYKLO VÝLETU, KTERÝ PŘIPRAVILA TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA KNAPOVEC.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CZDEEN

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | © hpvorlagen24