» 2022/03 TJ z.s. VALNÁ HROMADA

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA KNAPOVEC HODNOTILA NA VALNÉ HROMADĚ SVOJI ČINNOST ZA ROK 2021


 

» 2020/01 Valná hromada TJ

Tělovýchovná jednota z.s. Knapovec na Valné hromadě v neděli 2.února 2020 hodnotila svoji činnost za uplynulý rok. Hlavním bodem schůze byla zpráva o hospodaření a hodnocení uskutečněných akcí připravené pro Knapovec v roce 2019. Dalším bodem Valné hromady bylo plánování akcí na rok 2020.


 
 
 

» 2019/03 TJ Knapovec, z.s. VALNÁ HROMADA

Tělovýchovná jednota  Knapovec na Valné hromadě dne 3. března 2019 hodnotila svoji činnost za minulý rok. Od 21.května 2018 je Tělovýchovná jednota správcem nového kulturáku v Knapovci a zajišťuje tak správu budovy na základě Smlouvy o nájmu mezi Městem Ústí nad Orlicí a TJ Knapovec z.s. Hlavním bodem schůze byla zpráva o hospodaření TJ za rok 2018 a plán činnosti na rok 2019.


 
 
 

» 2016/06 Tělovýchovná jednota Knapovec VALNÁ HROMADA

Tělovýchovná jednota Knapovec 23. června 2016

hodnotila na Valné hromadě svoji činnost za rok 2015. Akce Tělovýchovné jednoty během tohoto roku měly velkou účast místních i přespolních obyvatel a hlavně dětí. Nejvíce podařenou sobotou byl Den pro děti, kde děti mohly navštívit cestu za zvířátky a mnoho dalších atrakcí. Přípravených 60 balíčků pro děti  bylo beze zbytku rozdáno. Další dětské odpoledne bylo ve znamení sportu, kde se závodilo na odrážedlech, koleběžkách i kolech. Děti také soupeřily na kurtu ve vybíjené a nohejbale. Podařenou akcí v roce 2015 byla také již tradiční brigáda ke Dni země a cyklo výlet pro děti i dospělé. Nová akce, kterou Tělovýchovná jednota v roce 2015 připravila - bylo rozsvícení vánočního stromu na dětském hřišti v Knapovci.

 


 
 
 
 
 
 
 

» 2012/03 ZPRÁVA O ČINNOSTI TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY KNAPOVEC

ZPRÁVA O ČINNOSTI TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY KNAPOVEC ZA ROK 2012

Tělovýchovná jednota Knapovec v sobotu 24. března 2012 na Valné hromadě hodnotila svoji činnost za rok 2011. Připravili jsme plán akcí na rok 2012. V měsíci březnu 2012 jsme očekávali výsledky žádosti o dotaci na novou tělocvičnu v Knapovci. Dotace nebyla potvrzena z důvodu  změn na Ministerstvu školství.

V pátek 30.3.2012 jsme připravili brigádu. Brigáda byla zaměřena na úpravu tenisového kurtu - příprava na sezónu, provedli jsme úklid na sále, v okolí sálu a uhrabali pozemek pod břízami u kostela, který má Tělovýchovná jednota pronajatý od Města Ústí nad Orlicí.

V sobotu dne 18. srpna 2012 jsme připraviliMemoriál Martina Rattaye  -  tenisový turnaj s odpolednem pro děti. Od 14 hodin měly děti různé soutěže, hry a zábavu pro malé i velké. Škoda, že na turnaj         v tenisu se přihlásilo málo účastníků a turnaj byl pojat jako přátelská utkání.

V sobotu 1. září 2012se jelo na cyklovýlet.

V sobotu 15. září 2012 – byl uspořádán  již třetí ročník  turnaje smíšených neregistrovaných družstev ve volejbale. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 družstev. Během turnaje byla připravena bohatá tombola a desetiboj pro dvojice s pěknými cenami. Večer se  pokračovalo ve sportovním klání pod kaštany až do nočních hodin. Akce byla podporována Městem Ústí nad Orlicí.                  Úterý 2.října 2012 bylo ve znamení ukončení volejbalové sezóny.Uskutečnily se poslední volejbalové zápasy, opekli jsme buřtíky a zhodnotila se volejbalová sezóna.

V ZÁŘÍ, ŘÍJNU A LISTOPADU 2012 SE  PARTA DOBROVOLNÍKŮ I Z ŘAD ČLENŮ TĚLOVÝCHOVNÉ JEDNOTY SCHÁZELA NA BRIGÁDÁCH NA NOVÉM DĚTSKÉM HŘIŠTI U SÁLU. PŘIPRAVILI SE DOPADOVÉ PLOCHY POD HOUPAČKY, ROVNAL SE TERÉN NA CELÉM HŘIŠTI A UDĚLAL SE OKOLO HŘIŠTĚ PLOT. VELKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM, KTEŘÍ SE BRIGÁD PRAVIDELNĚ ZÚČASTŇOVALI. VYTVOŘILO SE TAK CENTRUM NEJEN PRO DĚTI, ALE I RODIČE, KDE JE PĚKNÁ ODPOČINKOVÁ ZÓNA. BRIGÁDY BUDOU OD KONCE BŘEZNA KAŽDÉ ÚTERÝ POKRAČOVAT, ABY SE DOKONČIL PLOT, PLOCHY ZELENĚ A DALŠÍ DOKONČOVACÍ ÚPRAVY HŘIŠTĚ.

 

CZDEEN

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | © hpvorlagen24