» 2020/11 NOVÉ PRVKY NA DĚTSKÉM HŘIŠTI

Tělovýchovná jednota Knapovec z.s. společně s Městem Ústí nad Orlicí nakoupila na dětské hřiště v Knapovci nové hrací prvky pro děti. Zakoupili jsme a umístili na dětské hřiště krásný dřevěný domeček, trampolínku a auto se skluzavkou.


 
 
 
 
 

» 2013/05 OTEVŘENÍ NOVÉHO HŘIŠTĚ PRO DĚTI

smileTělovýchovná jednota Knapovec a místní Osadní výbor připravili na pátek 31. května 2013 slavnostní otevření dětského hřiště, které se nachází v blízkosti Mateřské školy v Knapovci. Starosta Města Ústí nad Orlicí Petr Hájek symbolicky odemkl společně s dětmi bránu hřiště a děti tak dostaly hezký dárek k jejich svátku - nejen hezké prostory na hraní, ale i hračky na pískoviště a míčky. Na hřišti je vybudována dřevěná kruhová lavice s posezením i pro dospěláky pod starobylou lípou, která byla zasázena jako symbol usmíření v roce 1947. Horní část hřiště patří dětem již starším i dospělákům, kteří si zde mohou změřit síly v ruských kuželkách. Počasí se nám na tento podvečer umoudřilo a sluníčko nás také občas pozdravilo. Děti z místní Mateřské školy nám předvedly krásné tanečky při hudbě, mladí knapovečtí hasiči nám zase ukázali, jak umí naši obec reprezentovat při hasičských soutěžích. Maminky připravily pro děti soutěžní pětiboj a jako odměnu dostaly od Tělovýchovné jednoty pěkné dárečky. Večerem nás provázela kapela rodáka Káji Kučery z Vamberka a při dobrém občerstvení i tanečku se akce protáhla až do nočních hodin.

(VIDEO A FOTO ZDE)

V měsíci říjnu 2019 proběhla na dětském hřišti rekonstrukce na základě revizní zprávy. Dětské hřiště Tělovýchovná jednota Knapovec nechala doplnit o nové prvky pro děti - houpačka pro malé děti, houpačka pro větší děti a počítadlo. Dále byl opraven prolézací hrad, prořezány dřeviny a doplněny nové sedací soupravy. Tato rekonstrukce byla v hodnotě cca 50 tisíc korun. Na rekonstrukci se také podílelo Města Ústí nad Orlicí.

CZDEEN

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | © hpvorlagen24