» 2019/06 SPORTOVNÍ DEN PRO DĚTI A NOHEJBAL

SPORTOVNÍ DEN PRO DĚTI, LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI A TURNAJ V NOHEJBALE připravila v sobotu 31. srpna 2019 u KULTURNÍHO DOMU V KNAPOVCI TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA KNAPOVEC. DĚTI SI UŽILY SPORTOVNÍ ODPOLEDNE A DOSPĚLÁCI NOHEJBALOVÝ TURNAJ TROJIC. Pro děti byly připraveny různé hry a soutěže se sladkými odměnami. Hlavní program sportovního odpoledne pro děti byla stopovaná, kde děti plnily různé úkoly. Během stopované na děti čekal poklad s odměnami. Sportovního odpoledne se zúčastnily místní i přespolní děti. Akci pro děti podporuje Město Ústí nad Orlicí. Na tenisovém kurtu se odehrál nohejbalový turnaj trojic, kterého se zúčastnilo 8 družstev. Hlavní výhru si odneslo družstvo DRACI z Knapovce. Ceny na nohejbal byly zakoupeny ze zaplaceného startovného od družstev. Sportovní odpoledne se velmi vydařilo a velké poděkování patří všem, kteří pomohli s organizací celé akce.